Online Ödeme

Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Büyükkaya Hukuk Bürosu ödeme sistemi, Türkiye Barolar Birliği ile ortak çalışan Türk Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Bizlere sağlanan bu sistem üzerinden ödeme yapabilmeniz için internet üzerinden alışveriş yapmaya uygun MASTER/VISA kredi kartı ya da hesap kartınız olması gerekmektedir.

Ödeme 3D güvenlik sistemi ile yapılır ve ödeme yapacağınız kredi kartı ya da hesap kartının bilgileri Büyükkaya Hukuk Bürosu ya da Türk Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri A.Ş. tarafından herhangi bir sebeple kayıt edilmemektedir.


Ödeme yaparken aşağıda yer verilen hususlara dikkat etmenizi rica ederiz:

- Ödeme yapılırken açıklama bölümüne mutlaka adına ödeme yapılan ilgili kişinin adını ve soyadını veya ilgili firma unvanını yazınız. Biliyorsanız İcra Müdürlüğü ve icra dosya numarasını da yazınız.

- Ödeme yapılırken irtibat numarası olarak yazdığınız cep telefonu numarasının kullanılan ve ulaşılabilir bir telefon numarası olmasına dikkat ediniz.

- Taksit seçeneklerinden kartınıza uygun olanı seçiniz, aksi takdirde işlem yapılamayacaktır.

- Kart sahibinin bankada kayıtlı cep telefonunun ulaşılabilir olması gerekmektedir.

- Tek kullanımlık olan ve kartın bağlı olduğu banka tarafından gönderilen SMS, sizlerin sisteme girdiği telefona değil, bankada kayıtlı olan telefon numarasına gitmektedir.

BÜYÜKKAYA
ÖDEME İÇİN
TIKLAYINIZ